(Polski) W sobotę 20 października biuro MakoLab przy ulicy Ogrodowej 8 w Łodzi tętniło życiem. W tym dniu mieliśmy okazję pokazać naszym bliskim miejsce, w którym pracujemy. Na uczestników imprezy czekało mnóstwo atrakcji, wśród których były między innymi wycieczki z przewodnikiem, podczas których wspólnie odkrywaliśmy liczne zakamarki biura i rozwiązywaliśmy zagadki konkursowe.

Zarówno dorośli jak i najmłodsi wzięli udział w pokazach eksperymentów z wykorzystaniem suchego lodu i ciekłego azotu. Nie zabrakło też przekąsek i napojów z saturatora oraz lodów tajskich, do których ustawiały się dłuuuugie kolejki 😉

Prawdziwe życie, jak na każdej imprezie, toczyło się w kuchni – tam braliśmy udział w warsztatach kulinarnych organizowanych przez Book and Cook, podczas których piekliśmy pizzę i ciasteczka. Odważni mogli wejść do przygotowanych przez Tkalnię Zagadek escape roomów i odkrywać tajemnice ukryte w zakamarkach Chillout Roomu i pokoju Grace.

Uwierzcie nam, że świetnie się bawiliśmy 😉 Jeśli chcecie przeżyć to z nami jeszcze raz, zapraszamy do przejrzenia fotorelacji z imprezy.

Zobacz zdjęcia

Zobacz filmik z imprezy

We use cookies to provide you with a better experience. Carry on browsing if you're happy with this, or learn more about opting-out the following here.
Follow MakoLab on Social Media
Want to be up-to-date with our MakoNews? Sign up to our newsletter.